Realizácie

CHYSTÁTE SA NA ZMENU?

Presuňte starosti s realizáciou Vášho projektu na nás. 

Či už je to rodinný dom, byt alebo komerčná budova, vieme Vám s tým pomôcť. Navrhneme riešenia, ponúkneme alternatívy, skoordinujeme a zrealizujeme vašu predstavu.

✅️ elektroinštalácie

✅️ rekonštrukcie bytového jadra

✅️ maľovanie a omietky

✅️ zateplenie – ušetríte do 70% nákladov na vykurovanie

Ak hľadáte firmu, ale ceny sa Vám zdajú privysoké a nad Váš rozpočet, oslovte nás s realizáciou.

SME TU PRE VÁS.

ZAVOLAJTE NÁM ☎️ 0907 108 844

Z našej ponuky realizovaných bytov pre klienta:

Realizácia štýlového na mieru zariadeného a kompletne zrekonštruovaného 3izbového tehlového bytu s výmerou 71 m2 nachádzajúceho sa na 1. NP malého bytového domu v pokojnej časti Ružinova, ktorého súčasťou je oplotený trávnatý dvor. Vysoké stropy v byte a komorné bývanie s atmosférou rodinného domu dávajú pocit oázy uprostred mesta. V detailoch bol dôraz kladený na osvetlenie v byte v rôznych kombináciách tak, aby sa dosiahol pocit pre rôzne príležitosti.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou elektroinštalácie, vodoinštalácie so zmenou dispozície tak, aby bol účelne a prakticky využitý každý m2.

Popis bytu: Vchodové bezpečnostné dvere, plastové okná s trojsklom, so sieťkami a žalúziami, podlaha – vinyl, kúpeľna obklad, interiérové dvere na mieru s vyššou výškou. Kúrenie je podlahové elektrické (na vykurovaciu tarifu-dvojtarifný elektromer), ovládané v každej miestnosti cez digitálny termostat. Bojler značky Ariston na ohrev TUV.

——————————————————————————————————————–

Z našej ponuky realizovaných bytov na predaj:

3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktorý bol zariadený na mieru. Centrum mesta – Hollého 9, Bratislava, Bratislava, Slovensko, 81101. V tomto byte bola zmenená dispozícia a zväčšená kúpeľňa.

——————————————————————————————————————–

Z našej ponuky realizovaných bytov na predaj:

3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, kompletne zariadený na mieru. Nové Mesto-Bartoškova ulica 7, Nové mesto, Bratislava, Slovenská republika, 83101. V byte bola zmenená dispozícia spojením obývacej izby a kuchyne a spojením kúpeľne s WC.

——————————————————————————————————————–

Z našej ponuky realizovaných bytov na predaj:

2,5 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii so zariadením na mieru. Staré mesto -Jelenia, 14, Bratislava, Slovakia, 81102

——————————————————————————————————————–