PREDANÝ Predaj 2,5 izbového bytu na Jelenej ulici v cente Bratislavy

Jelenia, 14, Staré Mesto, Bratislava, Slovakia, 81102

Key Details

Status
Predaj
Type
Byt
Room Count
2,5
Parking Spaces
2

Overview

Ak hľadáte exkluzívny byt v Starom meste s bezproblémovým parkovaním vo dvore, s vlastným podlahovým kúrením, nechcete mať starosti s prerábaním a zariaďovaním, tak tento byt je určený pre vás.
Nachádza sa na prízemí tehlového bytového domu s orientáciou do dvora v uzavretom parkovom dvore so vstupom cez elektricku bránu. Okná sú orientované do troch svetových strán všetky do dvora, na sever-východ-juh.
Byt je dispozične 2,5 izbový a nachádza sa na Jelenej ulici v centre Bratislavy s parkovaním v uzavretom dvore, záhrada pod oknami, ticho a súkromie.
Celková výmera podlahovej plochy bytu je 58,36m2 ( z toho podlahová plocha bytu je 53,03m2 a podlahová plocha pivnice je 5,33m2).
K bytu sú podiely k:
1. pozemku, na ktorom je bytový dom postavený o výmere 469m2
2. priľahlému pozemku – záhrada o výmere 597 m2.
V byte je podlahové kúrenie vykurovacími fóliami – ovládané zónovo, 80 litrový bojler na ohrev TUV s vysokým výkonom (na chodbe v Rolldore).
Stav: byt sa predáva zrekonštruovaný, s kuchynskou linkou na mieru + vstavané spotrebiče Gorenje, s nábytkom na mieru, rozkladacou sedačkou, jedálenským kútom, s Rolldor skriňami a postelou.
Výhody bytu:
– kompletná rekonštrukcia bytu ( elektrické rozvody, plastové okná Rehau s vonkajšími roletami, vinylová podlaha, kuchynská linka s komplet elektrospotrebičmi, maľovka, stierky, znížené stropy)
-príručný sklad pri vchode (napr. na bicykel, vysávač a pod.)
– tichá, zelená vyhľadávaná časť
– občianska vybavenosť
– nízke mesačné náklady
– možnosť parkovania v uzavretom vnútrobloku bytového domu
– káblový internet a televízia
– k bytu patrí podiel na veľkej záhrade
– vhodný na okamžité bývanie aj ako investičný byt
Lokalita: Bytový dom sa nachádza v tichej a vyhľadávanej historickej lokalite v centre v mestskej časti Staré mesto s úplnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti bytovej jednotky sa nachádzajú obchody a služby rôzneho zamerania, základná škola a taktiež zástavky MHD – autobusy.
BONUS: vlastná nabíjačka na elektromobil
Cena 251.000€.
Kontakt: 0903 941 655

Amenities

Internet
Dishwasher

Similar Properties