PREDANÝ Zariadený, prerobený, tehlový, 3izbový byt Bartoškova ulica.

Bartoškova 7, Nové mesto, Bratislava, Slovenská republika, 83101

Key Details

Status
Predaj
Type
Byt
Built In
1958

Overview

Hľadáte moderný byt s parkovaním a skvelou lokalitou? Krásny, elegantný, zariadený 3-izbový byt na ulici Bartoškova-v mestskej časti Bratislava III Nové Mesto v strede športovísk – zimný štadión -tenisové kurty a v blízkosti OD Centrál je výnimočnou ponukou.
Tehlový bytový dom prešiel obnovou a ponúka skvelé bývanie v tichom prostredí. Byt sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží (vyvýšené polposchodie a pod bytom sú pivnice). Orientovaný je do oploteného, vnútorného, zeleného parku. Úžitková plocha bytu je 66,56 m2 a pre jeho dispozičné riešenie je priestranný. Pozemok k domu je o výmere 409m2 s vyhradeným oploteným parkovaním pre obyvateľov domu. Byt má výborné dispozičné riešenie. Je tvorený vstupnou chodbou z ktorej sa ide do spoločnej kúpeľne s WC a do kuchyne spojenou s obývacou izbou. Spálňa a detská izba sú neprechodné. Byt sa predáva zariadený. Okná sú nové – plastové, vchodové dvere bezpečnostné. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Nové elektrické rozvody, plastové okná, podlahy, nová kúpeľňa s WC, elektrospotrebiče a zariadenie na mieru.
Jednou z najväčších výhod bytu je jeho poloha a parkovanie. Nachádza sa v lokalite s mimoriadne dobrou občianskou vybavenosťou, blízko Trnavského mýta, centra: školy, škôlky, obchody – Centrál, pošta, zdravotné strediská, ihriská, dostatok možností na rekreáciu a športové vyžitie-zimný štadión, kúpalisko, tenisové kurty Slovan, futbalový štadión, MHD.
Byt sa predáva zariadený, je kúpou voľný, stačí sa len nasťahovať a bývať.
Cena nehnuteľnosti je 293.000,- EUR.

Amenities

Internet
Elevator
Dishwasher

Similar Properties

Leave a Reply

Your email address will not be published.