Rekonštrukcie

CHYSTÁTE SA NA REKONŠTRUKCIU DOMU ALEBO BYTU ?

Kompletné rekonštrukcie interiérov predstavujú súbor prác, ktoré na seba navzájom nadväzujú a ich správna koordinácia je jednou z hlavných podmienok úspešnej realizácie projektu. Zverenie rekonštrukcie odbornej firme je prvým predpokladom, že jej výsledok bude v súlade s predstavami a prianiami klienta.

✅️ rekonštrukcia bytového jadra

✅️ maľovanie a omietky

✅️ elektroinštalácie

✅️ zateplenie – ušetríte do 70% nákladov na vykurovanie

Ak hľadáte firmu, ale ceny sa Vám zdajú privysoké a nad Váš rozpočet, oslovte nás s realizáciou.

SME TU PRE VÁS.

ZAVOLAJTE NÁM ☎️ 0907 108 844

Realizácia štýlového na mieru zariadeného a kompletne zrekonštruovaného 3izbového tehlového bytu s výmerou 71 m2 nachádzajúceho sa na 1. NP malého bytového domu v pokojnej časti Ružinova, ktorého súčasťou je oplotený trávnatý dvor. Vysoké stropy v byte a komorné bývanie s atmosférou rodinného domu dávajú pocit oázy uprostred mesta. V detailoch bol dôraz kladený na osvetlenie v byte v rôznych kombináciách tak, aby sa dosiahol pocit pre rôzne príležitosti.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou elektroinštalácie, vodoinštalácie so zmenou dispozície tak, aby bol účelne a prakticky využitý každý m2.

Popis bytu: Vchodové bezpečnostné dvere, plastové okná s trojsklom, so sieťkami a žalúziami, podlaha – vinyl, kúpeľna obklad, interiérové dvere na mieru s vyššou výškou. Kúrenie je podlahové elektrické (na vykurovaciu tarifu-dvojtarifný elektromer), ovládané v každej miestnosti cez digitálny termostat. Bojler značky Ariston na ohrev TUV.

Byt Teslova

Kúpelňa Teslova

Byt Bartoškova

Kompletná rekonštrukcia bytu na Haburskej ulici, so zmenenou dispozíciou na trojizbový byt. Zlúčením kuchyne a obývačky a bývalej pol izby s kuchyňou vznikla samostatná a plnohodnotná tretia izba.